آموزش موسیقی از پایه
آموزش موسیقی از پایه

آموزش موسیقی از پایه

آموزش موسیقی از پایهReviewed by مدیریت سایت on Mar 7Rating:

آموزش موسیقی از پایه + معرفی دوره ی رایگان قدم صفر آموزش موسیقی

برای دریافت دوره قدم صفر آموزش موسیقی کلیک کنید

امروزه موسیقی در زندگی همه ی ما جایگاه ویژه ای پیدا کرده است کمتر کسی را می شود پیدا کرد که علاقمند به موسیقی نباشد همه براساس سلیقه ای که دارند به موسیقی مورد علاقشون گوش می دهند فرقی نمی کنه در چه سبکی موسیقی امروز بخشی از زندگی ما شده چه زمانی که غمکین هستیم چه زمانی که شاد هستیم موسیقی در همه حال در زندگی ما نقش بسیار پرنگی پیدا کرده وقتی غمگین می شویم به یک موسیقی متناسب باحالمان گوش می دهیم تا کمی آرام شویم! وقتی شاد هستیم به موسیقی شاد گوش می دهیم تا احساس شادی بیشتری کینم آری موسیقی بخش عمده ای زندگی ما را شکل داده همه ی انسان ها کم و بیش به موسیقی علاقمند هستند اما گوش دادن تنها جاذبه ی موسیقی نیست که همه را مجذوب خودش کرده بخش جذاب دیگر موسیقی خلق آن است که خیلی ها را علاقمند کرده بسیاری دوست دارند خود خالق موسیقی باشند بیایید کمی عمیق تر به این موضوع نگاه کنیم :

 

 

در واقع موسیقی هنر است هنری که از آرایش و کنار هم قرار دادن صدا ها در روح ما نفوذ می کند و ما را تحت تاثیر مفاهیم و زیبایی درونی خود قرار می دهد ، به راستی که هنر در ذات انسان است و انسان دوست دارد هنرمند باشد چرا؟ شاید این باشد که ما همیشه به دنبال راهی هستیم تا احوالات درونی خود را بابقیه به اشتراک بگذاریم ما هنرمند بودن را دوست داریم هنرمند همیشه دوست دارد احوالات و تفکرات خود را در قالب یک اثر در دنیای واقعی با بقیه به اشتراک بگذارد. زمانی که به سمفونی های بتهوون گوش می دهیم یا زمانی که به آن موسیقی های غنی و پر از احساس باخ گوش می دهیم چیزی جز انتقال هنرمندانه ی احساس با اصواتی که به تنهایی حسی ندارند نمی یابیم!

آموزش موسیقی از پایه
آموزش موسیقی از پایه

انسان ها دوست دارند خود خالق موسیقی باشند اما خالق موسیقی شدن و وارد دنیای موسیقی شدن راه طول درازی دارد! پله های آموزش موسیقی از همین جا یکی یکی به وجود می آید!

در ابتدا سوالات شکل می گیرد :

برای آموزش موسیقی چه سنی مناسب است؟

برای آموزش موسیقی باید از چه سازی شروع کرد؟

برای شروع باید کدام آموزش ها را ببینم؟

من سازم را انتخاب کردم اما چه چیز هایی باید یادبگیرم در کنارش؟

.

.

و سوالاتی از این قبیل که بسیاری از افراد در ابتدای راه می پرسند سوالاتی که درست است ابتدایی هستند اما مهم نیز می باشند چرا که مسیر درست را نشان هنرآموز می دهند و اگر هنرآموز به پاسخ مناسبی نرسد ممکن است به مقصدی اشتباه برسد! در اینجا است که قدم صفر مهم می شود...

قدم صفر آموزش موسیقی

همیشه در آموزش موسیقی جای آموزشی که به شما قدم صفر را نشان دهد خالی است جای آموزشی که نه تنها پاسخ سوالات شما را بدهد بلکه یک دید وسیع از دنیای پیشروی شما یعنی موسیقی را با آموزش مفاهیم اصلی و ابتدایی به شما بدهد. سوالاتی که ذهن شما را در ابتدا درگیر می کند و مفاهیمی که برایتان درکش در ابتدا سخت است را روشن کند..

قدم صفر آموزش موسیقی چیست؟

شاید تا به حال این سوال ذهنتان را درگیر کرده باشد که منظور از قدم صفر آموزش موسیقی چیست همیشه در هر حرفه ای یک قدم صفر وجود دارد قدم صفر همان طور که از نامش پیداست یعنی انچه که قبل از شروع یک حرفه باید بدانید به تجربه دیده شده بیشتر افراد وقتی به میانه های راه آموزش موسیقی می رسند تازه متوجه می شوند مسیر حرکتشان باید چگونه باشد! در قدم صفر آموزش موسیقی شما تمام مفاهیم و مسائلی که بعدا قرار است بدانید و در اصل ابتدای راه باید میدانستید را یاد می گیرید و ما این موضوع را در بیشتر حرفه ها نداریم مثلا کسی که می خواهد ساز یادبگیرید ابتدا سازی تهیه می کند و به کلاس می رود پس از مدتی زمان گذاشتن و هزینه صرف کردن تازه به این نتیجه می رسد که چه کار باید کند و چه نکند! سوال اینجاست چرا ما اینگونه باید موسیقی را یادبگیریم چه میشد همان اول مسیر را برای هنرجو روشن کنیم تا بداند در چه راهی قدم گذاشته است برایش روشن شود که اگر می خواهد نوازنده شود چه کار باید کند چه مسیری باید طی شود یا اگر می خواهد آهنگساز شود چه مسیری باید طی شود در کنار این سوالات کمی با مفاهیم موسیقی آشنا شود تا در ابتدا به دور از پیچیدگی های مفاهیم موسیقی یک درک کلی از مفاهیم بدست آورد همه ی اینها یعنی قدم صفر یعنی آماده شدن برای شروع مسیری که پس از آن میدانید به چه شکل است برایتان روشن شده است!

آماده سازی دوره ی رایگان قدم صفر آموزش موسیقی چارگاه:

پس از کار کردن با هنرجوهای فراوان در سایت چارگاه و ضمن اینکه شاهد نیاز بیشتر افراد به قدم صفر آموزش موسیقی تصمیم گرفتیم یک دوره ی رایگان برای همگان آماده کنیم که در این دوره همه با دنیای موسیقی با مفاهیم ابتدایی و اساسی موسیقی آشنا شوند و پاسخ سوالاتشان را بدهیم در دوره ی قدم صفر آموزش موسیقی ما نه تنها به آموزش مفاهیم اصلی موسیقی مثل نت ها و علائم موسیقی پرداختیم بلکه پاسخ بسیاری از سوالات شما را در قالب توضیحات مشاوره ای داده ایم. در این دوره مدرس هم به تدریس مفاهیم موسیقی پرداخته است و هم پاسخ سوالات بیشماری را داده است که مدتهاست در فضای آموزش موسیقی بیشتر افراد به جواب مناسبی نمی رسند..

آموزش موسیقی از پایه دوره ی قدم صفر آموزش موسیقی
آموزش موسیقی از پایه - دوره ی قدم صفر آموزش موسیقی

این دوره رایگان است!

برای ورود به این دوره ی باارزش هیچ هزینه ای نیاز نیست پرداخت کنید شاید تو باخودتون بگید که خب دوره رایگان لابد چیزی مدرس درس نداده! اما باید برای تهیه ی این دوره زحمت فراوانی کشیده شده است تا باکیفیت ترین آموزش ها آماده شود بنابرین ارزش واقعی این دوره بیشتر از رایگان بودنش است شما برای یادگیری و بدست آوردن اطلاعاتی وقت می گذارید که در خیلی از دوره های پولی گفته نمی شود و به شما آموزش داده نمی شود بنابرین ارزش واقعی این محصول بسیار بالاتر از آنچیزی است که فکرش را می کنید! ما برای آماده شدن این دوره زحمت فراوانی را کشیده ایم چرا که هدف ما از این محصول آشنایی شما با موسیقی و مفاهیمی است که تا قبل از این دوره فکر می کنید سخت است در این دوره مفاهیم اساسی موسیقی از زاویه ای بررسی شده که قطعا براتون تازگی خواهد داشت و دیدتون را نسبت به موسیقی باز تر خواهد کرد.

این دوره به چه کسانی کمک می کند؟

در دوره ی رایگان قدم صفر آموزش موسیقی سعی بر این بوده تا به افراد کمک ویژه ای شود تا با دیدی بازتر مسیر های خود را انتخاب کنند این دوره به تمام کسانی که می خواهند موسیقی را به شکلی اصولی یادبگیرند کمک می کند:

-کسانی که می خواهند سازی را یادبگیرند

-کسانی که می خواهند آهنگسازی و تنظیم را فرا بگیرند.

-کسانی که می خواهند خواننده شوند.

-کسانی که می خواهند در حوزه های مختلف موسیقی فعالیت کنند.

و تمامی کسانی که به دنبال یادگیری اصولی موسیقی هستند و می خواهند مسیر درست را بدانند.

 

دوره ی قدم صفر آموزش موسیقی آیا تمرین نیز دارد؟

با توجه به بازخورد فوق العاده تمرین در روند یادگیری مفاهیم موسیقی تمامی مفاهیمی که در این دوره تدریس شده است تمرین دارد و علاوه بر این موضوع این دوره دارای جزوه نیز می باشد جزوه ی این دوره به این صورت است که شما هماهنگ با مدرس میتوانید همان مواردی را که مدرس تدریس کرده است را به صورت نکات کلیدی برای خودتان بنویسید و بعدا آنرا مرور کنید در امر آموزش همیشه به این صورت است که فرد تمام صحبت های مدرس را مو به مو می نویسد اما این روش اشتباه است باتوجه به فرمت جزوه ی این دوره شما فقط آنچه فهمیده اید را می نویسید و این موضوع باعث می شود هم گوش کنید و هم یادبگیرید.

چرا نوشتن در آموزش موسیقی کمک می کند؟

در آموزش های سایت چارگاه مدرس گاها نکات کلیدی را آورده و شما با نوشتن این نکات تمام مطالب مرتبط با آن را به خاطر می سپارید این کار کمک می کند که بعدا به راحتی از این نکات کلیدی به عنوان یه عامل کمکی برای به یادآوردن صحبت های مدرس کمک بگیرید به همین خاطر هر از چند گاهی مدرس نکات کلیدی گفته است که می بایست حتما آنها را یادداشت کنید نه تنها در این آموزش بلکه در تمام آموزش های سایت آموزش موسیقی چارگاه این رویه وجود دارد و به یادگیری شما کمک می کند.

چه کسانی آمادگی ورود به دوره ی قدم صفر را دارند؟

همان طور که گفته شد این دوره قدم صفر می باشد بنابرین هر کسی که بخواهد به شکلی اصولی موسیقی را یادبگیرد می بایست ابتدا این دوره را ببیند.

آیا کسانی که می خواهند دوره های سایت آموزش چارگاه را تهیه کنند نیز باید این دوره را ببینند؟

بله در این دوره شما با نحوه ی شروع موسیقی و مفاهیم اصلی موسیقی آشنا می شوید و به نوعی آماده می شوید که دوره های تئوری، هارمونی، آهنگسازی و تنظیم ، پیانو و گیتار را شروع کنید در این دوره مفاهیمی گفته شده که قطعا برای خیلی ها نوع دیدگاه مدرس تازگی خواهد داشت بنابرین فرقی نمی کند که چند وقت کار کرده اید همیشه نکاتی هست که می تواند درک شما را تغییر دهد ضمن اینکه دوره ی قدم صفر آموزش موسیقی نه فقط به تازه وارد ها بلکه به کسانی که قبلا نیز موسیقی کار کرده اند شدیدا کمک می کند.

این دوره را باید چند بار ببینید تا برایتان عمیقا مفاهیم را درک کنید؟

توصیه ما به عزیزان این است که دروس این دوره را چندین بار ببینند تا عمیقا مفاهیم را درک کنند در هیچ دوره ای در دنیا شما نمی توانید با یک بار دیدن دروس انتظار یادگیری و درک مفاهیم آن دوره را داشته باشید چرا که باید چندین بار ببینید و تمرین های مرتبط با هر درس را انجام دهید تا برایتان مفاهیم به خوبی جا بیوفتد موسیقی به این شکل نیست که امشب یک مطلبی را دیدید یا خواندید فردا همان را یادبگیرید بلکه نیاز به زمان دارید تا مفاهیم برایتانبه خوبی جا بیوفتد.

دستاورد های این دوره چیست؟

در این دوره شما به درک عمیقی از مفاهیم اولیه می رسید.

با برخی از مفاهیم ابتدایی موسیقی مثل الفبای موسیقی ،دیرند، خطوط حامل و ساختار یک قطعه آشنا می شوید ..

علاوه بر این ها شما پاسخ بسیاری از سوالات خود را می گیرید ..

 

چه سوالات مهمی در این دوره پاسخ داده شده است:

-برای موسیقی چه سنی نیاز است آیا افرادی که سن زیاد دارند می توانند موسیقی یادبگیرند؟

-آیا موسیقی استعداد نیاز دارد؟

-کسی که می خواهد تنظیم کننده شود از کجا باید شروع کند چه چیزهایی را باید یادبگیرد؟

-کسی که می خواهد خواننده شود از کجا باید شروع کند؟

-اولین قدم در موسیقی چیست؟

-موسیقی را چگونه می نویسند و الفبای موسیقی به چه شکل است؟

-ارتباط صوت با تئوری موسیقی و چگونه ویژگی های یک صوت موسیقیایی روی شکل

گیری مفاهیم تئوری موسیقی تاثیر می گذارد؟

-برای جمع کردن یک استودیو خانگی چه وسایلی باید خرید؟

-آیا استفاده از وی اس تی در تنظیم کار درستی است؟

-یک تنظیم کننده کدام سازها را باید یادبگیرد؟

-برای نت خوانی چه چیزهایی نیاز است؟

-چگونه می توان با دانستن الفبای موسیقی نت خوانی کرد؟

-جای نت ها روی خطوط حامل چیست؟

 

این دوره آموزشی-مشاوره ای است یعنی چه؟

در دوره ی قدم صفر آموزش موسیقی هم مفاهیم موسیقی آموزش داده شده است و هم پاسخ سوالات مهم شما در خصوص یادگیری اصولی موسیقی داده شده است به همین خاطر در این دوره مدرس علاوه بر تدریس به پاسخ سوالات متداول و مهم نیز پرداخته همیشه در اموزش موسیقی جای مفاهیم مشاوره ای همیشه خالی است به همین خاطر  خیلی ها همیشه در طول آموزش پر از سوالات فرعی هستند که پاسخش را نمی گیرند در این دوره مدرس براساس تجربه ی خود نکات مشاوره ای فراوانی را می گوید که به همه ی افراد کمک می کند.

آموزش موسیقی از پایه دوره قدم صفر بخشی از این دوره تدریس مفاهیم اصلی و پایه ای موسیقی می باشد این دوره آموزشی-مشاوره ای می باشد
دوره آموزشی-مشاوره ای است بخشی از دوره به تدریس مفاهیم موسیقی اختصاص دارد

آیا از موسیقی هم میتوان پول درآورد؟

همیشه در آموزش ها به همه ی ما در دانشگاه و مدارس تمام نکات تئوریکی را آموزش می دهند اما کسی به ما نمی گوید از این همه کتاب و جزوه و... چگونه می توان کسب درآمد کرد در دوره قدم صفر آموزش موسیقی می خواهم راه های کسب درآمد را به شما آموزش دهم راه هایی که شاید تا به حال به آنها حتی فکر هم نکرده اید!

بارها شده است گفته اند موسیقی نون و آب نمی شود اما در این دوره دیدگاه شما را با نکاتی که می گویم عوض می کنم و شما را با راه های کسب درامد موسیقی آشنا می کنم تا بدانید یادگیری اصولی موسیقی قطعا در آینده برایتان نتیجه ی مالی نیز خواهد داشت!

اگر این دوره را تهیه نکنم چه می شود؟

شما برای این دوره هزینه ای پرداخت نمی کنید اما در مقابلش یک پک آموزشی بسیار باارزش را تهیه می کنید که مطالبی بیشتر از حتی دوره های پولی دریافت می کنید بنابرین اگر تهیه نکنید اتفاق خاصی نمی افتد فقط به تمام مواردی که در این دوره گفته شده است خودتان پس از مدت خیلی زیادی به آنها می رسید! پس چه بهتر است این دوره را از دست ندهید و همین ابتدای راه با این نکات آشنا شوید.

آیا این ویدئوها در موبایل هم قابل پخش است؟
بله این ویدئو ها هم در موبایل و هم در هر وسیله ای که فایل تصویری پخش کند قابل پخش هست. این ویدئو ها با کیفیت بالا ضبط و تولید شده اند و باهر دستگاهی می توانید ویدئو ها را ببینید..
مشخصات دوره ی قدم صفر آموزش موسیقی:
این دوره دوازده درس دارد که مدرس ساده و روان مفاهیم مرتبط را به صورت آموزشی – مشاوره ای تدریس کرده است.
مدت زمان این دوره :
مدت زمان کل این دوره ۴ ساعت و ۳۹ دقیقه و ۱۲ ثانیه است
هزینه ی این دوره:
این دوره کاملا رایگان است و هزینه ای برای این دوره پرداخت نمی کنید!
فهرست اجمالیه دروس + ویدئو درس صفرم دوره :
درس ۰ :
قدم صفر 

دانلود درس صفرم

درس ۱ :
صوت و مشخصات آن
درس ۲:
مشخصات اصوات موسیقیایی
درس ۳:
علائم موسیقیایی علائم براساس مشخصه های
یک صدای موسیقیایی علائم مربوط به نواک
درس ۴:
علائم موسیقیایی براساس مشخصه های
یک صدای موسیقیایی ( خط حامل و جای نت ها)
درس ۵ :
علائم موسیقیایی براساس مشخصه های
یک صدای موسیقیایی ( علائم مربوط به دیرند یا ارزش زمانی)
درس ۶:
دو نظام نت نویسی مهم
درس ۷:
نرم افزار های موسیقی و انواع آنها همراه با کاربرد هر کدام
درس ۸ :
بررسی المان های مهم در ساختار قطعات
(آنالیز یک قطعه)
درس ۹ :
کدام سازها برای یک تنظیم و کننده و آهنگساز ضروری است؟
درس ۱۰ :
برای یک استودیو خانگی چه تجهیزاتی نیاز دارم؟
درس ۱۱ :
راه های کسب درآمد از موسیقی!

 

آموزش موسیقی از پایه دوره ی قدم صفر در بخشی از دوره به بررسی نرم افزار ها پرداخته ایم
دوره ی قدم صفر در بخشی از دوره به بررسی نرم افزار ها پرداخته ایم

توضیحات مختصری راجع به درس ۰ می دهم بقیه ی درس ها را می توانید با تهیه این دوره ببینید و استفاده کنید:
در این درس به سوالات اولیه شما عزیزان پاسخ داده ام سوالاتی که قطعا در ابتدای مسیر می پرسید در درس صفر من پاسخ این سوالات را داده ام:
از کجا باید شروع کنم...
من می خواهم یک ساز یادبگیریم از کجا باید شروع کنم؟
من می خواهم آهنگساز و تنظیم کننده شوم از کجا باید شروع کنم؟
من می خواهم وارد دنیای تخصصی صدا شوم از کجا باید شروع کنم؟
من می خواهم برای کنکور هنر آماده شوم از کجا باید شروع کنم؟

 

آموزش موسیقی از پایه دوره ی قدم صفر آموزش موسیقی درس صفر دوره

در تمام این موارد سوال فقط یک چیز است  که "قدم صفر" کدام است از کجا باید شروع کرد  اولین قدمی که براید بردارم کدام است ؟
این یک واقعیت است که برای ورود به هر رشته ای همیشه یک پله ی اولی وجود دارد پله ای که باید محکم قدم گذاشت . کسی که بخواهد وارد دنیای موسیقی شود در هر شاخه ای که بخواهد در آینده فعالیت کند می بایست ابتدا تئوری موسیقی را یادبگیرد در تئوری موسیقی شما با مفاهیم ابتدایی و اساسی موسیقی آشنا می شود در آموزش موسیقی همیشه این مسئله خیلی اهمیت داده نمی شود و هنرجو پس از سالها کار کردن هنوز مفاهیم ابتدایی موسیقی را نمی دادند مهم نیست می خواهید نوازنده شوید یا آهنگساز یا حتی خواننده شما باید برای ورود به دنیای موسیقی مفاهیم ابتدایی و اساسی موسیقی را به خوبی درک کرده باشید..
مهم درک تئوری موسیقی است!
وقتی صحبت از یادگیری تئوری موسیقی می کنیم منظور ما این نیست شما بروید و یک کتاب تئوری را باز کنید و مثل رمان مطالعه کنید بلکه منظور درک عمیق مفاهیم است خیلی از افراد کتاب های موسیقی فراوانی مطالعه کرده اند اما تعداد کمی عمیقا درک کرده اند پس وقتی از یادگیری تئوری موسیقی می کنیم یعنی درک عمیق آن موسیقی رمان نیست موسیقی هم به مانند تمام رشته های دیگر مطالب مهمی دارد که نیاز به درک و تفکر عمیق دارد تا برایتان به خوبی روشن شود.
پس قدم اول یادگیری تئوری موسیقی است اما سوالی اینجا پیش می آید آیا این تمام کاری است که یک فرد باید انجام دهد؟
خیر این تازه اولین قدم است قدم های بعدی را در درس های بعدی این دوره بررسی کرده ام..
شرایط  لازم جهت ورود به دنیای موسیقی:
خیلی از دوستان می گویند ما می دانیم که باید ابتدا تئوری موسیقی یادبگیریم اما سوال اینجاست شرایط ورود به دنیای موسیقی چیست؟ چه از لحاظ سنی چه از لحاظ استعداد من در این درس مفضلا به این مطلب پرداخته ام بسیاری از علاقمندان که سنشان بالا است بارها به من پیام می دهند که آیا سن من برای یادگیری موسیقی مناسب است؟ گاها افرادی را دیده ام که به خاطر این مسئله گاها افسردگی هم گرفته اند!

آموزش موسیقی از پایه دوره ی قدم صفر آموزش موسیقی بررسی شرایط سنی برای یادگیری موسیقی
شرایط سنی

برخلاف باور عمده ی افراد که گمان می کنند برای شروع موسیقی حتما باید سن کمتر از ده سال داشت باید بگویم شما از هر سنی می توانید موسیقی را شروع و یادبگیرید در بیشتر مقالات مرتبط گفته شده بهترین سن سنین پایین است اما این به این معنی نیست که کسی که سنش بالا است نیم تواند موسیقی یادبگیرد! مسئله در سنین بالا زمان گذاشتن و تمرین کردن است درواقع تنها تفاوت شما با که سنتان زیاد است با یک کودک میزان زمانی است که برای تمرین صرف می کنید کسی که سنش کم است زمان بیشتری دارد چرا که دغدغه ی کمتری دارد بنابرین بهتر می تواند تمرین کند و نتیجه ی بهتری هم بگیرید اما کسی که سنش زیاد است گاها شاید نتواند به مانند یک کودک ده ساله زمان بگذارد و تمرین کند پس تفاوت در این مسائل است که می گویند بهترین سن سنین پایین است چرا که در سنین پایین افراد ذهنی بازتر دارند اما باز هم می گویم این یک قانون نیست شما میتوانید در سنین بالا هم موسیقی یادبگیرید به شرطی که برایش زمان بگذارید و تمرین کنید درواقع نگران سنتان نباشید در هر سنی می شود موسیقی یادگرفت اما به شرطی که زمان برای تمرین کردنتان بگذارید بسیاری از دوران کودکی موسیقی را شروع کرده اند اما نتیجه ی مطلوب نگرفته اند بسیاری از سنین بالا و نتیجه ی مطلوب را گرفته اند بنابرین شما در هر سنی می توانید موسیقی را یادبگیرید.

 

آموزش اصولی موسیقی

مسئله ی دیگری که در این درس پرداختم بحث استعداد است و زمان گذاشتن و در نهایت اینکه چقدر طول می کشد که شما به مراحل حرفه ای برسید پاسخش را در درس صفر دوره داده ام که بیشتر ما استعداد هنری لازم را برای موسیقی حتی رشته های دیگری هنری را داریم اگرچه که به شخصه اعتقادی به استعداد ندارم چرا که چیزی که مهمتر از استعداد است تلاش و تمرین منظم و مستمر برای پیشرفت است و معتقدم کسی که علاقه به یک رشته دارد قطعا در آن استعداد هم دارد و می تواند توانایی خود را با تمرین در آن حوزه بیشتر کند خصوصا در موسیقی که تمرین منظم حرف اول را می زند بنابرین نگران استعداد خود نباشید مهمترین کاری که باید انجام دهید دیدن آموزش های اصولی و تمرین و تمرین و تمرین است...
در درس های بعدی وارد مفاهیم اصلی موسیقی شده ام مثل علائم و نشانه ها و....
همان طور که در بالا گفته شده برای اینکه مفاهیم این دوره برایتان به خوبی جا بیوفتد دروس این دوره را چندین بار ببینید در آموزش موسیقی بیشتر افراد گمان می کنند که با یکبار دیدن دروس می توانند یک مطلب را یادبگیرند اما واقعیت این است که برای اینکه مطالب در هر دوره ای به خوبی برایتان روشن شود باید چندین بار با فواصل زمانی مشخصی دیده شود..
توضیحات کامل در ویدئو ابتدای دوره داده شده است و لطفا قبل از تهیه ی این دوره این ویدئو را ببینید تا با اهداف و کلیات دوره بیشتر آشنا شوید...
برای تهیه ی این دوره زحمات فراوانی کشیده شده است هدف از این دوره این است که شما هم با مسیر آموزش اصولی موسیقی آشنا شوید هم با مفاهیم اصلی و بنیادی موسیقی در تولید این دوره سعی شده کلیه ی دروس  کیفیت بالای داشته باشند چه از لحاظ آموزشی چه از لحاظ ظاهری و تصویری اگر از این دوره راضی بودید و حتی یک درصد هم به اطلاعات موسیقیتان اضافه شد حتما در قسمت نظرات تجربه ی خودتان را بنویسید منتظر نظرات دلگرم کننده شما هستیم ...

 

 

همچنین ببینید

تو 10 دقیقه تئوری و هارمونی رو یادبگیر!

تو ۱۰ دقیقه تئوری و هارمونی رو یادبگیر!

تو ۱۰ دقیقه تئوری و هارمونی رو یادبگیر!   میدونم خیلی وقته دنبال یه کلاس …

73 نظر

 1. چه طوری باید تهیه کنیم این دوره را ؟ تو سایت نیست!

 2. من دانلودش کردم.. قبلا هم ازتون تعوری و هارمونی رو خریده بودم …میخوام ه ادم بزرگ تو دنیای موسیقی بشم…ازتون ممنونممممم

 3. فوق العاده بود.هر چی هم که بلد باشی باز چیزی واسه یاد گرفتن هست.سایت تون عالیه.

 4. سلام
  وقت بخیر آقای سینا اسحاقی عزیز.
  من هدفم آهنگسازی موسیقی بی‌کلام (کلاسیک) و موسیقی فیلم، تریلر و مواردی از این دست هست و فعلا هم در حال یادگیری تئوری موسیقی هستم.
  سوالی از خدمت شما دارم، آهنگسازان سبک کلاسیک و موسیقی فیلم نیازی به یادگیری نرم‌افزارهایی مثل اف ال استودیو یا کیوبیس و… آموزش‌هایی مثل میکس و مسترینگ، کار با پلاگین‌هایی مثل ایزوتوپ و فاب فیلتر دارند؟
  اصلا با اف ال استودیو و کیوبیس میشه موسیقی کلاسیک و موسیقی فیلم ساخت و تنظیم و ارکستراسیون کرد؟
  ببینین فرض کنین من بدون دانشگاه تئوری موسیقی، سلفژ، هارمونی، کنتر پوآن و ارکستراسیون رو از طریق سایت چارگاه و کلاس‌های آزاد و هر آموزش دیگه‌ای یادگرفتم و تونستم یک قطعه موسیقی بی‌کلام خلق کنم و به صورت پارتیتور آماده دارم حالا من که هیچ استودیو موسیقی ندارم و پول و هزینه برای استخدام نوازنده ندارم میتونم با مراجعه به اف ال استودیو یا کیوبیس یک اتودی از کارم داشته باشم و تا جایی که حتی قابلیت انتشار داشته باشد؟
  لطفا در مورد نرم افزارها و موسیقی کلاسیک و موسیقی فیلم راهنمایی کنید.
  در آخر کاری جز تشکر ازم بر نمیاد به خاطر وقتی که برای مطالعه و پاسخ به سوالم میزارید، خیلی خیلی ممنون.

  • سلام وسپاس از شما دوست عزیز

   پاسخ:
   نرم افزار یک ابزار کار هست اتفاقا خیلی ها که در موسیقی فیلم فعالیت دارند با این نرم افزار ها تنظیم می کنن کاراشونو چون به هر حال شاید نیاز به صداسازی و ایجاد یک فضای خاص داشته باشید در موسیقی فیلمم….
   در مورد میکسینگ و مسترینگ من کلا به کسی که میخواد تنظیم کار کنه توصیه نمی کنم چون یکار خوب یادبگیرید بهتر از اینه دوتا کار روش متمرکز بشید تهشم قطعااا به هیچ کدوم نمیرسید اینو تجربه خودمه که میگم من هر جفتشو تخصصی و حرفه ای یادگرفتم ولی واقعیت اینه باید یکیشو انتخاب کنید ینی خود کسب مهارت تو هر کدوم نیاز به تمرکز بالا داره حتی اگر کلاس میکسینگ و مسترینگ هم برید باز برای کسب مهارت نیاز دارید تمام وقت کار کنید و کسب تجربه کنید اونوقت نمیرسید روی آهنگسازی و تنظیم متمرکز بشید و بالعکس پس اگر یکیشو یادبگیرید و روی یکیش متمرکز بشید این بهتر از اینه که روی هردوش کار کنید حالا آشنایی جهت تقویت تنظیم چون بعضی از نکاتش واقعن کمک می کنه به یک تنظیم کننده اون اشکالی نداره ولی اینکه بخواید تخصصی هم میکس کار کنید هم تنظیم من توصیه نمی کنم آدم یه کار خوب یادبگیره بهتر از اینه که صدتاکار بلد باشه ولی تو هیچ کدوم حرفه ای نباشه….
   ارکستراسیون ربطی نداره به نرم افزار….. شما برای یک تعدادی ساز می خواید تنظیم کنید وقتی شما پارتیتور رو مینویسید خب یا این رو صداهای وی اس تی ها اجرا می کنن که خیلی مصنوعی میشه یا اینکه نوازنده اجرا می کنه که نیاز به رکورد که همین رکورد رو خیلی از استودیوها حرفه ای انجام میدن و هم صدابردار حرفه ای دارند و هم کسانی که میکس می کنن پروژتون رو یه موقع هست میخواید مثلا در موسیقی فیبم از یک صدای سینتی سایزری استفاده کنید که نیاز به پردازشگر های مختلف دارید خب اونجا نیاز به دانستن نرم افزار دارید در کل شما به عنوان یک ابزار نیاز به یادگیری این نرم افزار ها دارید….

   با همه ی نرم افزار ها میشه موسیقی ساخت اصلا دانش شما مهم نه نرم افزار یک کدام را انتخاب کنید و یادبگیریدش….

   میشه در نرم افزار های موسیقی یک ماکتی برای کارتون آماده کنید ولی واقعیت اینه که اکثرا نمیدونن شما اگر از وی اس تی هایی مثل استرینگ ها و سازهای ارکستر سمفونیک استفاده کنید واقعا صداشون با واقعیت خیلی فاصله داره و گاها قطعاتی که خود این کمپانی ها میزارن بیشتر تبلیغی هست تا اینکه واقعا صدای همون وی اس تی باشه حداقل من ویولون و سازهای استرینگشونو چون واقعیشونو هم زدم و هم از نزدیک شنیدم به نظرم صداشون خیلی با واقعیت فاصله دارند و فکر نکنید جای نوازنده واقعی رو می گیرند نوازنده یه حسی داره که هیچ کامپیوتری نمیتونه شبیه سازیش کنه بنابرین یه عنوان ماکت اوکی ولی ترک حرفه ای نه حتی درام که خیلی ها کشته مرده ی این وی اس تی ها هستند و فکر می کنن همه چی به این داشتن این وی اس تی ها هست کافیه صداشو بدید به یه درامر حرفه ای میفهمه که این درام وی اس تی نه اینکه زنده توسط نوازنده اجرا شده باشه و ضبط شده باشه اصلا خود ضبط درام یه داستانی داره همین نکات ریز خیلی ها نمیدونن و وقتی می فهمن که یه حرفه ای بیاد حتی اسم وی اس تیشونم دقیق بگه که کم نیستن ازین افراد که با شنیدن میفهمن کارتون همش سمپل و وی اس تی بوده یا نوازنده واقعی اجرا کرده……
   نرم افزارهایی مثل همین اف ال استودیو کیوبیس استودیو وان و… نرم افزار های خوبی هستند برای آهنگسازی …
   شما فعلا باید تئوری و هارمونی رو یادبگیرید در کنارش پیانو چون سبکی که دارید کار می کنید واقعا نیاز به دانش بالایی داره و باید از پایه شروع کنید ..

   سپاس از شما ممنون از محبتتون

   • سلام مجدد آقای سینا اسحاقی.
    امیدوارم سلامت و تندرست و کوک باشین.
    ممنون از اینکه به سوالم با دقت و حوصله و ریز به ریز پاسخ دادین، خیلی کامل و جامع بود.
    یه چیز دیگه هم هست که دوست دارم نظر شما و راهنمایی شما رو بدونم.
    همونطور که تو کامنت قبلی توضیح دادم به آهنگسازی موسیقی بی کلام و موسیقی فیلم علاقه دارم و برای رسیدن به این مهم ها تلاش میکنم، اما سوالی برام وجود داره و اونم این هست که، من که به آهنگسازی موسیقی بی کلام و فیلم علاقه دارم باید توی این سبک باقی بمونم و اصلا کنارش آهنگسازی الکترونیک برای موسیقی پاپ و دنس و نئو کلاسیک یاد نگیرم یعنی اگه شروع به یادگیری همچین مباحثی کنم ممکنه به اهداف اصلیم لطمه بزنه؟ چون میدونین آهنگسازی بی کلام ارکسترال و موسیقی فیلم به دانش خیلی زیادی احتیاج داره که سالیان طولانی باید تلاش کرد و یاد گرفت اما پاپ و دنس و از این قبیل موارد به مراتب خیلی ساده تر هستن، میخواستم اول بدونم که یاد گرفتن این سبک ها کمکی به دانش موسیقیم با توجه به اهدافم اضافه میکنه؟ یا اینکه الان من که این مسیر رو نرفتم و اطرافم هم کسی نیست که راهنماییم کنه ممکنه راه و بی راه برم و ازهدفم دور بشم؟ چون میخواستم اگه به دانش موسیقیم کمک میکنه کنار اینکه برای آهنگسازی کلاسیک و موسیقی فیلم خودم و آماده میکنم یعنی تئوری موسیقی و هارمونی و کنترپوآن جامع و علمی یاد میگیرم، کنارش آهنگسازی برای موسیقی پاپ آوازی یا حتی اصیل ایرانی هم یاد بگیرم یا موزیک دنس مثل موسیقی هایی که آلن واکر میسازه یاد بگیرم.
    به عنوان آخرین سوال با توجه به سوالم و شرایطی که توضیح دادم، من باید از پکیج تئوری و هارمونی استفاده کنم یا صفر تا صد آهنگسازی و تنظیم؟
    خیلی خیلی ازتون ممنونم که وقتتون رو در اختیار بنده قرار میدین، ببخشید که زیاد سوال کردم.
    در پناه خدا باشین، بازم ممنونتونم.

    • سلام و سپاس
     شما وقتی تا سطح بالایی موسیقی یاد می گیرید قطعا در پاپ هم‌ توانایی تنظیم پیدا می کنید

     توصیه من اهنگسازی و تنظیم از صفر چون اون نیاز پاپتون روهم براورده میکنه

     سپاس از شما موفق باشید

 5. سلام
  چرا ويديو ها صدا نداره؟

 6. سلام میشه بگین نت ضرب بالا چیه مثلا من یجا دیدم کسر میزان ۳.۴ بود میزان اول دوتا چنگ بود میزان آخر هم یه سفید بعد میگفت میزان آخری اولی رو جبرانگاه میکنه چرا بجای اون دوتای نت اول سکوت نداشتن نت ضرب بالا به چه دردی میخوره؟؟؟

 7. علی احسان پادگان

  سلام…سوالی داشتم ..من برای دانلود کردن وقتی رمز میدم میگه اشتباه هست..ضمنا هیچ ایمیلی هم برای من برای باز یابی نیامده…چکار باید بکنم…لطفا کمک کنید….سپاسگذارم

 8. سلام وقتی میخوام ثبت نام کنم ایمیل نام کاربری رو که وارد میکنم باید به من یه ایمیل برای من ارسال بشه اما هر چی صبر می کنم ایمیلی برای من ارسال نمیشه

 9. سلام ممنون به خاطر این آموزشتون . من ۱۸ سال دارم و میخوام خواننده و نوازنده بشم خودم آهنگ بنویسم و خودم اجرا کنم سبک مورد علاقه ام هم سبک کلاسیک و ساز پیانو ست به نظرتون دیر نیست ؟‌میتونم تا سن ۲۲ سالگی یه ترانه سرا و خواننده حرفه ای بشم ؟ در رابطه با صدا میشه بگید الان میتونم با تمرین صدا رو بهتر کنم ؟ بدلیل مشکلات خانوادگی نتونستم زودتر شروع کنم الانم نه پول دوره آموزشی دارم نه ساز فعلا میتونم با کامپیوتر یاد بگیرم تا چند ماه دیگه برم ساز بگیرم ؟‌ دوره آموزشی چیزی برای بهتر شدن صدا سراغ دارید آنلاین ؟‌ زبانش مهم نیست انگلیسی یا فارسی لطفا کمک کنید خیلی به موسیقی علاقه دارم ممنون میشم راهنمایی کنید بنده رو . شرمنده به خاطر مشکلات زیاد .

  • پشتیبانی چارگاه

   سلام در سن مناسبی هستید،در هر شرایطی که هستید شروع کردن با امکانات موجود بهتر از درجازدن است و در صورت انجام تمرین اینده روشنی در انتظار شماست

 10. میتونه خیلی مفید باشه.

 11. سلام اقای اسحاقی عزیز.متاسفانه من دوره صفر موسیقی رو حتی در بخش فروشگاه نمیتونم دانلود کنم.این پیام رو میده که صفحه مورد نظر یافت نشد.چیکار باید بکنم؟

 12. سلام ممنون ازآموزش های خوبتون واقعابرای من مفید وقابل فهم بود
  راستش من قصددارم خوانده وترانه نویس بشم وتاالآن باسازهای موسیقی سروکارنداشتم و ویدیوهای آموزشی صفر هم دیدم سوالی که دارم اینه من برای شروع این کاراول بایددوره تئوری وهارمونی وبعدبه یادگیری ساز بپردازیم؟؟ وسوال دوم اینکه نمی دونم برای خوانندگی وترانه نویسی باید ازچه منابعی استفاده کنم اصلا باید ازکجا شروع کنم ؟؟؟

  • سلام وسپاس از محببتون بله اول تئوری وهارمونی ومجموعه قدم اول
   از وسطای هارمونی می ت
   وانید یک ساز را هم شروع کنید
   ترجیحا پیانو یا کیبورد یا میدی کنترلر البته ساز دیگر هم می شود
   برای خوانندگی دوره قدم اول بسیار کمکت می کند که توضیحات کامل دوره را بخوانید
   در بحث ترانه هم می توانید از ترانه های ترانه سراها یا آموزش های در این زمینه استفاده کنید کمی جسته گریخته است

   عملا دوره های پایه ای ما تئوریو هارمونی و قدم اول خیلی از پیش نیازهای خوانندگی هم ساپورت می کند مخصوصا قدم اول

 13. دوره صفر عالی بود.خیلی مفید بود.قدرت بیانتون هم عالی بود.ممنون.پایدار باشین

 14. با عرض درود و احترام و خسته نباشید خدمت استاد اسحاقی
  با تشکر از حضرتعالی بابت تهیه ویدئوهای آموزشی بسیار عالی خواستم یکی دو مورد خدمتتان عرض کنم
  اولا: خیلی تکرار و اصرار میکنید روی مسائل کلیشه‌ای مثلا در ویدئوی قدم صفر ۱۰ دقیقه صحبتهای تکراری و کلیشه‌ای، ببینید چند بار کلمه من بهترین رو تکرار کردید یا کلمه مواردی که در کلاسهای پولی هم تدریس نمیشه و…
  دوما: استفاده تکراری از کلمه من.
  قبول دارم که این مسائل باید گفته بشه و خیلی موارد آموزشی دیگر در یک ویدئو ۱۰ دقیقه ای ولی متاسفانه تکرار مسائل کلیشه‌ای، زمانی برای بیان مسائل اصلی باقی نمی‌ماند.
  بنده پوزش می طلبم که کمی تند و بی پرده مطالب رو بیان کردم چون واقعا روش تدریسِ تان بسیار عالی است

 15. سلام وقت بخیر.
  میخواستم سوال کنم که دوره قدم اول مثل دوره قدم صفر هست؟؟؟
  یعنی مثل اون دوره میشه اون فایلارو چندبارم دید و یا آنلاین هستن و هر بار باید نت مصرف کنیم برای دیدنشوم؟؟؟

 16. سلام وقت بخیر.
  میخواستم سوال کنم که دوره قدم اول مثل دوره قدم صفر هست؟؟؟
  یعنی مثل اون دوره میشه اون فایلارو چندبارم دید و یا آنلاین هستن و هر بار باید نت مصرف کنیم برای دیدنشون؟؟؟

  • سلام مانند قدم صفر،قدم اول هم قابل دانلود است و هر چند بار که خواستید می توانید فایل های دانلودی را مشاهده کنید

 17. باسلام مجدد خدمت استاد.
  یه سوال داشتم.
  میخواستم بدونم چرا برای آموزش گیتارتون خودتون یا کسی که مورد تایید شما باشه رو استفاده نکردین…
  دروسته از اساتید مجربی برای آموزش استفاده شده اما خوده بنده که الان کاملن مبتدی هستم تمام هواسم باید به زیر نویس باشه و چیزه زیادی دستگیرم نمیشه..
  میخواستم اون دوره رو تهیه کنم اما دیدم انگلیسی صحبت میکنن منصرف شدم

  • سلام سپاس از نظرتان ،اریک آندرس از برترین اساتید دنیاست و کاملا مورد تایید ماست و انقدر معروف است که نیازی به تعریف ندارد.
   برای شروع توصیه ما دوره گیتارمک الیستر است و نمونه دوره گیتار در سایت هست و مشکلی هم که فرمودید در جهت خواندن زیرنویس را ندارد،چون مدت زمان کمتری دارد و برای شما مناسب تر است.ضمن اینکه کمی زمان بیشتری لازم دارد و توصیه ما چندباره دیدن فیلم هاست چون در ابتدای راه هستید
   اصولا دوره ای که مورد تایید ما نباشد اصلاترجمه نمی کنینم.سپاس از دیدگاهتون

 18. آموزش هاتون خیلی با کیفیت و کاربردی هستند ممنون.

 19. سلام من تازہ میخوام موسیقی یاد بگیرم ولی نمیدوچ سازی رو یاد بگیرم میشہ کمکم کنید

 20. علی نورمحمدی

  سلام و خسته نباشید خدمت شما اقای سینا اسحاقی امیدوارم هرجاکه هستید سلامت باشید
  گفتم این پیام رو بنویسم که هم ازتون تشکر کنم و هم درد و دل کنم!
  ببخشید من ۱۶ سالمه و دارم اهنگسازی با اف ال استودو رو یاد میگیرم استاد من از ۳سال پیش اهنگسازی رو شروع کردم و اولا اصلا هیچ چیزی از موسیقی نمیدونستم بعد نرم افزار اف ال استودیو رو نصب کردم و فهمیدم باید تیوری بلد باشم هارمونی بلد باشم پیانو بلد باشم خلاصه تو این ۳ سال همه جا رو گشتم و تا اینجا نرم افزار اف ال استودیو رو خودم از اینترنت یاد گرفتم ولی تو پیانو مشکل دارم میدونید من عاشق سبک الکترونیک هستم و هنوز چیز زیادی بلد نیستم
  خواستم بپرسم با دیدین دوره قدم صفر و بقیه فیلم های رایگانتون میتونم ملودی هایی که تو ذهنم هست رو بسازم یا ملودی اهنگ های مختلف؟ متاسفانه به خاطرمشکلات مالی نتونستم هیچ دوره ای رو تو اینترنت خریداری کنم ولی به شخصه خیلی به شما ارادت دارم و میدونم که ارزش داره ادم برای پیشرفت تو موسیقی ۴تومن هزینه کنه ولی متاسفانه من نتونستم و اموزش های رایگان شما رو دنبال میکنم هزاران پیج اینستاگرامی رو دنبال میکنم و الان میدونم موسیقی الکترونیک بسیار سخته اهنگسازی تنظیم میکس مسترینگ موضاعات زیاد و شیرین و سختی هستن و من میتونم بخش کامپیوتر رو یاد بگیرم ولی مبحث تیوری مقداری مشکل هست خواستم بپرسم برای اینکه بتونم ملودی یک اهنگ یا ملودی که تو ذهنم هست رو بسازم دوره قدم صفر و بقیه دوره های رایگانتون و چیز هایی که تو اینترنت هست میتونه کمکم کنه؟
  کلاس موسیقی هم رفتم بهم گفتن باید چند سال بیای و اعصابمو خرد کردن الان هم درگیر خرید میدی کنترلر هستم
  امیدوارم ارزون بشه یه میدی کنترلر بخرم شما خیلی بهم با صحبت هاتون روحیه دادین بسیار ازتون ممنونم امیدوارم شاد وسلامت باشید دستتون درد نکنه ممنووون

  • دریا برازجانی

   سلام دوست عزیز دریا هستم در خدمت شما، اول از همه متشکرم از اعتماد و صمیمیت شما و همچنین پیگیری و علاقه ای که دارین، کاملاً درست گفتین مسیر موسیقی الکترونیک از این ها می گذره و شما تو مدت خوبی کار کردین و زود شروع کردین که جای درود داره 🙂 ببینید دوره ی قدم صفر که الان هست و ویدیو های آموزش پیانو که بعداً آپلود می کنیم می تونه خیلی کمکتون کنه چرا که قدم صفر پایه ی دانشی بهتون می ده که خیلی مهمه خشت اول رو صاف بذارید و این دوره این کارو می کنه. در آینده ی نزدیک تو سایت توضیحات رایگان دیگه ای برای آموزش پیانو قرار می گیره که به نحوی قدم دوم براتون حساب می شه. توی مراحل بعدی ما بازم در خدمت هستیم و اون موقع می شه تصمیم بگیریم تو قدم سوم بریم سر چه مبحثی…

   • علی نورمحمدی

    بسیار از شما ممنونم تنها کار و چیزی که از دستم بر میاد ومی تونم بگم تشکر هستش
    بسیار ممنون بسیار ممنون و بسیار ممنون
    امیدوارم همیشه شاد و موفق و پیروز باشید

 21. سلام من این دوره رو دیدم خیلی عالی بود.. به همه پیشنهاد میکنم نگاه کنید.
  برای تهیه ارگ و کیبورد که قیمت مناسبی داشته باشه و مناسب مبتدی باشه چی پیشنهاد میکنید؟

 22. سلام من این دوره رو دیدم خیلی عالی بود.. به همه پیشنهاد میکنم نگاه کنید.
  برای تهیه ارگ و کیبورد که قیمت مناسبی داشته باشه و مناسب مبتدی باشه چی پیشنهاد میکنید؟ تمام نت رو زیرو رو کردم ولی ارزون و مناسب گیر نیاوردم

  • دریا برازجانی

   سلام دوست عزیز. می تونید از برند کاسیو استفاده کنید، و البته بسته به میزانی که می تونین هزینه کنین باید ببینید ساز های موجود چی هستن.

 23. سلام خسته نباشید میخوام بدونم بعد از دوره قدم صفر موزیک اون دوره اصلی که گفتید تئوری موسیقی به صورت کامل هستش رو کجای سایت قرار دادید من پیدا نمیکنم میخوام تهیه کنم

 24. سلام استاد
  من میخام همه دوره های موسیقی رو یاد بگیرم میخام خواننده بشم و درپهلوش میخام موسیقی و اهنگسازی رو یاد بگیرم
  من چهارده سالمه و میخام تو کیپاپ اگر بشناسید … اونجا میخام اودیشن بدم و معمولا از سن ۱۶ و ۱۸ قبول میکنن
  خیلی ممنون که دارین رایگان درس میدین
  امیدوارم همه یی مون به موفقعیت های نایاب دست پیدا کنیم

  • سلام براتون ارزوی موفقیت دارم و در سبک پرطرفداری که انتخاب کردید جای کار بسیار زیادع و این شور و اشتیاق اگر دایمی شود در موسیقی حتما نتایج بزرگی براتون میاره.سپاس از محبتتون نسبت به مجموعه چارگاه

 25. سلام وقت به خیر.من اتفاقی این فیلم شما رو دیدم و علاقه مند شدم که نگاه کنم چون همیشه دوست داشتم موسیقی یاد بگیرم.خودم ۳۰ سالمه و دوپسر ۸و۶ ساله دارم که علاقشون رو به موسیقی نشون میدن.دوست دارم در کنار خودم به بچه هام هم یاد بدم .تا مسیر ذهنی و هوشی بهتری داشته باشن.این اموزش ها برای همه ی ساز ها قابل اجرا هست.من تنبک و سنتور دارم.
  ولی فعلا نوازندگی هیچ کدوم رو بلد نیستم.آیا آموزش های شما به درد من میخوره؟

  • سلام ممنونم خیلی عالیه از سنی میتونید موسیقی رو شروع کنید و یادبگیرید فقط باید وقت بزارید دوره های ما بهتون قطعا بهتون کمک خواهد کرد باتوجه به سازتون خصوصا ریتم شناسی و قدم اول

 26. سلام فکر‌ میکنید تئوری کلا چقدر طول بکشه؟

  • سلام
   موضوع این نیست که چقدر طول می کشه موضوع اینه که چقدر درک میشه شما حتی اگر درصد کمی از مفاهیم رو درک کنید کلی کار انجام دادید وگرنه شما می تونید تو یک ماه تئوری موسیقی رو تموم کنید یا حتی کمتر ولی آیا واقعا به درک عمیق شما از موسیقی منجر شده؟ من که بعید می دونم! بنابرین باید تمرکزتون روی کیفیت یادگیری باشه وگرنه خب این موضوع بسته به افراد مختلف متفاوت یکی یک ماه یکی کمتر و دیگری چند ماه تا یکسال اما در نهایت برای ما اینکه چقدر درک کردید مهم تره و بدرد بخور تره

 27. محمدهادی کشاورزی

  سلام
  خیلی ممنون از دوره خوبتون.
  من صرفا می‌خوام وارد نوازندگی بشم و نمیدونستم که باید دقیقا از کجا شروع کنم. دوره شما رو کامل دیدم و واقعا بهم کمک کرد. توی این دوره کسی قرار نیست نوازندگی یک ساز خاص رو یاد بگیره ولی فکر کنم هر کس با دیدن این دوره بتونه بفهمه که حداقل در مرحله بعد با توجه به علاقه مندی خودش چه کاری باید بکنه.
  باز هم ممنون

 28. سلام
  بسیار ممنون
  عذرخواهی سوالی از محضرتان داشتم برای دختر نه ساله چه سازی زو شروع کنم
  من خودم دوست دارم فلوت یاد بگیره
  آیا خوبه
  آیا آینده ای خواهد داشت

  • سلام اصلا نمیشه گفت چون بستگی به خودش داره به کدم بیشتر علاقه داره باید کنار نوازنده های هر ساز باشه تا متوجه بشید از کدوم خوشش میاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *