واژه نامه موسیقی سایت آموزش موسیقی چارگاه - واژه های واصطلاحات موسیقی

واژه نامه موسیقی سایت آموزش موسیقی چارگاه – واژه های واصطلاحات موسیقی

واژه نامه موسیقی سایت آموزش موسیقی چارگاه - واژه های واصطلاحات موسیقیReviewed by مدیریت سایت on Oct 6Rating:

واژه نامه موسیقی سایت آموزش موسیقی چارگاه - واژه های واصطلاحات موسیقی

قبل از اینکه به واژه نامه موسیقی بپردازم میخوام کمی راجع به اهمیت دونستن کلمات تخصصی هر رشته بپردازم.

یکی از چیز هایی که در هر زمینه ای بسیار مهم و مفید است واژه ها و اصطلاحات تخصصی آن حوزه است. وقتی وارد کاری در یک رشته می شوید بدون شک نیاز به دانستن واژه ها وکلمات اون رشته دارید. رشته موسیقی هم مستثنی نیست! در واژه نامه موسیقی شما کلی اصطلاح و کلمات مختلف می بینید که قطعا در طول فعالیتتون باهاشون برخورد می کنید.

یکی از ضعف هایی که همیشه افراد در یادگیری تخصصی موسیقی دارند ندانستن اصطلاحات واژه نامه موسیقی است گاها درشاید با دانستن یک یا چند اصطلاح ساده بتوان خیلی از مفاهیم پیشرفته موسیقی را فهمید.

واژه نامه موسیقی سایت آموزش موسیقی چارگاه

واژه نامه موسیقی سایت آموزش موسیقی چارگاه:

با توجه به اهمیت دانستن واژه ها و کلمات تخصصی موسیقی لازم دونستم این بخش را راه اندازی کنم جایی که تمام کلمات و اصطلاحات تخصصی موسیقی را در قالب متن و ویدئو به شکلی کاملا متفاوت و بروز توضیح می دهم. امیدوارم واژه نامه موسیقی چارگاه براتون مفید واقع بشه و خیلی از اصطلاحات براتون روشن بشه.

این بخش بدون محدودیت:

یکی از چیزهایی که در این بخش مهم هست برام نداشتن محدودیت هست من سعی می کنم تمام واژه ها رو پوشش بدم و کاری به آسانی و سخت بودنشون نداشته باشم شاید اصطلاحی باشه از دید خیلی ها ساده به نظر بیاد اما من در این بخش سایت آموزش موسیقی چارگاه این موضوع را مدنظر قرار ندادم بلکه چیزی که برام مهم هست اینه که باید یک واژه نامه موسیقی کامل باشه و همه چیز رو پوشش بده.

آیا آموزش موسیقی هست؟

از آنجایی که همراه با ویدئو و با فرمت جدید هست کاملا این سبک متفاوت و شاید گاهی آموزش هم در قسمت هایی باشد. همان طور که گفتم هدف کامل و رسا بودن آن است.

صرفا متن و چند جمله نیست!

من سعی می کنم حتی گاها اصطلاحات موجود در بازار موسیقی ایران که در بین موزیسین ها رایج هست رو هم پوشش بدم بنابرین در توضیحات ویدئوییم سعی کردم جامع به هر کلمه و واژه بپردازم.بنابرین بخش بسیار مفیدی خواهد شد.

این بخش منطبق با معتبرترین رفرنس ها:

سعی می کنم هم تعریف رفرنس های معتبر باشد و هم تعریف خودم بنابرین برنامه بسیار جامعی برای این بخش در نظر گرفته ام.

برای یادگیری اصولی موسیقی هم می توانید با تهیه دوره های آموزشی سایت چارگاه موسیقی را به شکلی اصولی یادبگیرید. این بخش به کسانی که دوره های سایت را دیده اند بسیار کمک می کند. چرا که خیلی از مفاهیم را آنجا درس داده ام. دوره ی رایگان آموزش موسیقی را هم می توانید از فروشگاه سایت به رایگان تهیه کنید.

توضیحات ویدئویی:

 

دانلود ویدئو

 

همچنین ببینید

استعداد در موسیقی

استعداد من در موسیقی چطور است؟

تا حالا فکر کردید که مهارت هایی مثل ساز زدن، از یک ساز یا وسیله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *