آپدیت دوره هارمونی موسیقی
آپدیت دوره هارمونی موسیقی

خبر خوب آپدیت دروس مربوط به هارمونی

خبر خوب آپدیت دروس مربوط به هارمونیReviewed by مدیریت سایت on Apr 25Rating:

خبر خوب آپدیت دروس مربوط به هارمونی

فصل اول هارمونی که مقدمات هارمونی نام داره بروز شده در این فصل یک سری واژه ها و مفاهیم که ممکن است در فصل بعد یعنی قوانین چهاربخشی کردن با مشکل بربخورید را مرور و توضیح داده ام چرا که واقعا اکثریت راجع این مفاهیم دید عمیقی ندارند و همین باعث شده چندان پیشرفت نکنند بنده بارها در پشتیبانی به کاربران این موضوع را گفته ام عمیق به موسیقی نگاه کنید سطحی نگذرید و خوشبختانه اکثر کاربران این موضوع را درک کرده اند و براساس همین موضوع موسیقی را دنبال میکنند دقت کنید از این بروزرسانی به بعد باتوجه به اینکه باید هرکدام جدا بررسی شوند دروس مربوط به تئوری و هارمونی جدا آپدیت می شوند …

سخن پایانی:

نکته ی اول:

تمام دوره های سایت چارگاه پشتیبانی دارد ما هیچ مسئولیتی در قبال عزیزانی که از این سیستم استفاده نمی کنند نداریم پرسیدن عیب نیست نپرسیدن بزرگترین عیب است!

نکته ی دوم:

ما در دوره ی آهنگسازی و تنظیم دو پروژه برای هر کاربر در نظر گرفتیم این پروژه ها آموزشی است و برای خود فرد است که بانظارت بنده آنرا انجام می دهند بنده تا موقعی سطح کاربری رو تو پشتیبانی ندونم نمی توانم به وی پروژه ای بدهم که انجام دهد این هم نکته ای است که دوستان توجه نمی کنند عزیزان بخش اعظمی از یادگیری خودتان هستید وقتی در حوزه ی مورد علاقه تان پیگیر نمی شوید انتظار معجزه نداشته باشید! پیگیر شدن یعنی چه؟ پیگیر شدن یعنی فکر کردن،پرسیدن،دنبال کردن مطالب پیگیر شدن به این معنی نیست تا مطلبی برایتان آشنا بود بگویید “میدونم” پیگیر شدن یعنی اینکه به چالش کشیدن خودتان در همان مطالبی که به ظاهر فکر می کردید میدانید! کی به این مرحله می رسید موقعی که مدام از خود بپرسید!!!

ویدئو را ببینید راجع به دوره ی اکولایزر هم در ویدئو توضیح داده ام 

دانلود ویدئو

همچنین ببینید

هارمونی در موسیقی چیست؟

هارمونی در موسیقی چیست؟ ویدئو و مقاله به زبان ساده و قابل فهم

هارمونی در موسیقی چیست؟ مفهوم هارمونی در موسیقی بسیار جالب است قبلا در مورد هارمونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *