صفحه اصلی / آموزش موسیقی / آموزش موسیقی از پایه
کانال تلگرام چارگاه
آموزش موسیقی از پایه
آموزش موسیقی از پایه

آموزش موسیقی از پایه

آموزش موسیقی از پایه + معرفی دوره ی رایگان قدم صفر آموزش موسیقی

برای دریافت دوره قدم صفر آموزش موسیقی کلیک کنید

امروزه موسیقی در زندگی همه ی ما جایگاه ویژه ای پیدا کرده است کمتر کسی را می شود پیدا کرد که علاقمند به موسیقی نباشد همه براساس سلیقه ای که دارند به موسیقی مورد علاقشون گوش می دهند فرقی نمی کنه در چه سبکی موسیقی امروز بخشی از زندگی ما شده چه زمانی که غمکین هستیم چه زمانی که شاد هستیم موسیقی در همه حال در زندگی ما نقش بسیار پرنگی پیدا کرده وقتی غمگین می شویم به یک موسیقی متناسب باحالمان گوش می دهیم تا کمی آرام شویم! وقتی شاد هستیم به موسیقی شاد گوش می دهیم تا احساس شادی بیشتری کینم آری موسیقی بخش عمده ای زندگی ما را شکل داده همه ی انسان ها کم و بیش به موسیقی علاقمند هستند اما گوش دادن تنها جاذبه ی موسیقی نیست که همه را مجذوب خودش کرده بخش جذاب دیگر موسیقی خلق آن است که خیلی ها را علاقمند کرده بسیاری دوست دارند خود خالق موسیقی باشند بیایید کمی عمیق تر به این موضوع نگاه کنیم :

 

 

در واقع موسیقی هنر است هنری که از آرایش و کنار هم قرار دادن صدا ها در روح ما نفوذ می کند و ما را تحت تاثیر مفاهیم و زیبایی درونی خود قرار می دهد ، به راستی که هنر در ذات انسان است و انسان دوست دارد هنرمند باشد چرا؟ شاید این باشد که ما همیشه به دنبال راهی هستیم تا احوالات درونی خود را بابقیه به اشتراک بگذاریم ما هنرمند بودن را دوست داریم هنرمند همیشه دوست دارد احوالات و تفکرات خود را در قالب یک اثر در دنیای واقعی با بقیه به اشتراک بگذارد. زمانی که به سمفونی های بتهوون گوش می دهیم یا زمانی که به آن موسیقی های غنی و پر از احساس باخ گوش می دهیم چیزی جز انتقال هنرمندانه ی احساس با اصواتی که به تنهایی حسی ندارند نمی یابیم!

آموزش موسیقی از پایه
آموزش موسیقی از پایه

انسان ها دوست دارند خود خالق موسیقی باشند اما خالق موسیقی شدن و وارد دنیای موسیقی شدن راه طول درازی دارد! پله های آموزش موسیقی از همین جا یکی یکی به وجود می آید!

در ابتدا سوالات شکل می گیرد :

برای آموزش موسیقی چه سنی مناسب است؟

برای آموزش موسیقی باید از چه سازی شروع کرد؟

برای شروع باید کدام آموزش ها را ببینم؟

من سازم را انتخاب کردم اما چه چیز هایی باید یادبگیرم در کنارش؟

.

.

و سوالاتی از این قبیل که بسیاری از افراد در ابتدای راه می پرسند سوالاتی که درست است ابتدایی هستند اما مهم نیز می باشند چرا که مسیر درست را نشان هنرآموز می دهند و اگر هنرآموز به پاسخ مناسبی نرسد ممکن است به مقصدی اشتباه برسد! در اینجا است که قدم صفر مهم می شود...

قدم صفر آموزش موسیقی

همیشه در آموزش موسیقی جای آموزشی که به شما قدم صفر را نشان دهد خالی است جای آموزشی که نه تنها پاسخ سوالات شما را بدهد بلکه یک دید وسیع از دنیای پیشروی شما یعنی موسیقی را با آموزش مفاهیم اصلی و ابتدایی به شما بدهد. سوالاتی که ذهن شما را در ابتدا درگیر می کند و مفاهیمی که برایتان درکش در ابتدا سخت است را روشن کند..

قدم صفر آموزش موسیقی چیست؟

شاید تا به حال این سوال ذهنتان را درگیر کرده باشد که منظور از قدم صفر آموزش موسیقی چیست همیشه در هر حرفه ای یک قدم صفر وجود دارد قدم صفر همان طور که از نامش پیداست یعنی انچه که قبل از شروع یک حرفه باید بدانید به تجربه دیده شده بیشتر افراد وقتی به میانه های راه آموزش موسیقی می رسند تازه متوجه می شوند مسیر حرکتشان باید چگونه باشد! در قدم صفر آموزش موسیقی شما تمام مفاهیم و مسائلی که بعدا قرار است بدانید و در اصل ابتدای راه باید میدانستید را یاد می گیرید و ما این موضوع را در بیشتر حرفه ها نداریم مثلا کسی که می خواهد ساز یادبگیرید ابتدا سازی تهیه می کند و به کلاس می رود پس از مدتی زمان گذاشتن و هزینه صرف کردن تازه به این نتیجه می رسد که چه کار باید کند و چه نکند! سوال اینجاست چرا ما اینگونه باید موسیقی را یادبگیریم چه میشد همان اول مسیر را برای هنرجو روشن کنیم تا بداند در چه راهی قدم گذاشته است برایش روشن شود که اگر می خواهد نوازنده شود چه کار باید کند چه مسیری باید طی شود یا اگر می خواهد آهنگساز شود چه مسیری باید طی شود در کنار این سوالات کمی با مفاهیم موسیقی آشنا شود تا در ابتدا به دور از پیچیدگی های مفاهیم موسیقی یک درک کلی از مفاهیم بدست آورد همه ی اینها یعنی قدم صفر یعنی آماده شدن برای شروع مسیری که پس از آن میدانید به چه شکل است برایتان روشن شده است!

آماده سازی دوره ی رایگان قدم صفر آموزش موسیقی چارگاه:

پس از کار کردن با هنرجوهای فراوان در سایت چارگاه و ضمن اینکه شاهد نیاز بیشتر افراد به قدم صفر آموزش موسیقی تصمیم گرفتیم یک دوره ی رایگان برای همگان آماده کنیم که در این دوره همه با دنیای موسیقی با مفاهیم ابتدایی و اساسی موسیقی آشنا شوند و پاسخ سوالاتشان را بدهیم در دوره ی قدم صفر آموزش موسیقی ما نه تنها به آموزش مفاهیم اصلی موسیقی مثل نت ها و علائم موسیقی پرداختیم بلکه پاسخ بسیاری از سوالات شما را در قالب توضیحات مشاوره ای داده ایم. در این دوره مدرس هم به تدریس مفاهیم موسیقی پرداخته است و هم پاسخ سوالات بیشماری را داده است که مدتهاست در فضای آموزش موسیقی بیشتر افراد به جواب مناسبی نمی رسند..

آموزش موسیقی از پایه دوره ی قدم صفر آموزش موسیقی
آموزش موسیقی از پایه - دوره ی قدم صفر آموزش موسیقی

این دوره رایگان است!

برای ورود به این دوره ی باارزش هیچ هزینه ای نیاز نیست پرداخت کنید شاید تو باخودتون بگید که خب دوره رایگان لابد چیزی مدرس درس نداده! اما باید برای تهیه ی این دوره زحمت فراوانی کشیده شده است تا باکیفیت ترین آموزش ها آماده شود بنابرین ارزش واقعی این دوره بیشتر از رایگان بودنش است شما برای یادگیری و بدست آوردن اطلاعاتی وقت می گذارید که در خیلی از دوره های پولی گفته نمی شود و به شما آموزش داده نمی شود بنابرین ارزش واقعی این محصول بسیار بالاتر از آنچیزی است که فکرش را می کنید! ما برای آماده شدن این دوره زحمت فراوانی را کشیده ایم چرا که هدف ما از این محصول آشنایی شما با موسیقی و مفاهیمی است که تا قبل از این دوره فکر می کنید سخت است در این دوره مفاهیم اساسی موسیقی از زاویه ای بررسی شده که قطعا براتون تازگی خواهد داشت و دیدتون را نسبت به موسیقی باز تر خواهد کرد.

این دوره به چه کسانی کمک می کند؟

در دوره ی رایگان قدم صفر آموزش موسیقی سعی بر این بوده تا به افراد کمک ویژه ای شود تا با دیدی بازتر مسیر های خود را انتخاب کنند این دوره به تمام کسانی که می خواهند موسیقی را به شکلی اصولی یادبگیرند کمک می کند:

-کسانی که می خواهند سازی را یادبگیرند

-کسانی که می خواهند آهنگسازی و تنظیم را فرا بگیرند.

-کسانی که می خواهند خواننده شوند.

-کسانی که می خواهند در حوزه های مختلف موسیقی فعالیت کنند.

و تمامی کسانی که به دنبال یادگیری اصولی موسیقی هستند و می خواهند مسیر درست را بدانند.

 

دوره ی قدم صفر آموزش موسیقی آیا تمرین نیز دارد؟

با توجه به بازخورد فوق العاده تمرین در روند یادگیری مفاهیم موسیقی تمامی مفاهیمی که در این دوره تدریس شده است تمرین دارد و علاوه بر این موضوع این دوره دارای جزوه نیز می باشد جزوه ی این دوره به این صورت است که شما هماهنگ با مدرس میتوانید همان مواردی را که مدرس تدریس کرده است را به صورت نکات کلیدی برای خودتان بنویسید و بعدا آنرا مرور کنید در امر آموزش همیشه به این صورت است که فرد تمام صحبت های مدرس را مو به مو می نویسد اما این روش اشتباه است باتوجه به فرمت جزوه ی این دوره شما فقط آنچه فهمیده اید را می نویسید و این موضوع باعث می شود هم گوش کنید و هم یادبگیرید.

چرا نوشتن در آموزش موسیقی کمک می کند؟

در آموزش های سایت چارگاه مدرس گاها نکات کلیدی را آورده و شما با نوشتن این نکات تمام مطالب مرتبط با آن را به خاطر می سپارید این کار کمک می کند که بعدا به راحتی از این نکات کلیدی به عنوان یه عامل کمکی برای به یادآوردن صحبت های مدرس کمک بگیرید به همین خاطر هر از چند گاهی مدرس نکات کلیدی گفته است که می بایست حتما آنها را یادداشت کنید نه تنها در این آموزش بلکه در تمام آموزش های سایت آموزش موسیقی چارگاه این رویه وجود دارد و به یادگیری شما کمک می کند.

چه کسانی آمادگی ورود به دوره ی قدم صفر را دارند؟

همان طور که گفته شد این دوره قدم صفر می باشد بنابرین هر کسی که بخواهد به شکلی اصولی موسیقی را یادبگیرد می بایست ابتدا این دوره را ببیند.

آیا کسانی که می خواهند دوره های سایت آموزش چارگاه را تهیه کنند نیز باید این دوره را ببینند؟

بله در این دوره شما با نحوه ی شروع موسیقی و مفاهیم اصلی موسیقی آشنا می شوید و به نوعی آماده می شوید که دوره های تئوری، هارمونی، آهنگسازی و تنظیم ، پیانو و گیتار را شروع کنید در این دوره مفاهیمی گفته شده که قطعا برای خیلی ها نوع دیدگاه مدرس تازگی خواهد داشت بنابرین فرقی نمی کند که چند وقت کار کرده اید همیشه نکاتی هست که می تواند درک شما را تغییر دهد ضمن اینکه دوره ی قدم صفر آموزش موسیقی نه فقط به تازه وارد ها بلکه به کسانی که قبلا نیز موسیقی کار کرده اند شدیدا کمک می کند.

این دوره را باید چند بار ببینید تا برایتان عمیقا مفاهیم را درک کنید؟

توصیه ما به عزیزان این است که دروس این دوره را چندین بار ببینند تا عمیقا مفاهیم را درک کنند در هیچ دوره ای در دنیا شما نمی توانید با یک بار دیدن دروس انتظار یادگیری و درک مفاهیم آن دوره را داشته باشید چرا که باید چندین بار ببینید و تمرین های مرتبط با هر درس را انجام دهید تا برایتان مفاهیم به خوبی جا بیوفتد موسیقی به این شکل نیست که امشب یک مطلبی را دیدید یا خواندید فردا همان را یادبگیرید بلکه نیاز به زمان دارید تا مفاهیم برایتانبه خوبی جا بیوفتد.

دستاورد های این دوره چیست؟

در این دوره شما به درک عمیقی از مفاهیم اولیه می رسید.

با برخی از مفاهیم ابتدایی موسیقی مثل الفبای موسیقی ،دیرند، خطوط حامل و ساختار یک قطعه آشنا می شوید ..

علاوه بر این ها شما پاسخ بسیاری از سوالات خود را می گیرید ..

 

چه سوالات مهمی در این دوره پاسخ داده شده است:

-برای موسیقی چه سنی نیاز است آیا افرادی که سن زیاد دارند می توانند موسیقی یادبگیرند؟

-آیا موسیقی استعداد نیاز دارد؟

-کسی که می خواهد تنظیم کننده شود از کجا باید شروع کند چه چیزهایی را باید یادبگیرد؟

-کسی که می خواهد خواننده شود از کجا باید شروع کند؟

-اولین قدم در موسیقی چیست؟

-موسیقی را چگونه می نویسند و الفبای موسیقی به چه شکل است؟

-ارتباط صوت با تئوری موسیقی و چگونه ویژگی های یک صوت موسیقیایی روی شکل

گیری مفاهیم تئوری موسیقی تاثیر می گذارد؟

-برای جمع کردن یک استودیو خانگی چه وسایلی باید خرید؟

-آیا استفاده از وی اس تی در تنظیم کار درستی است؟

-یک تنظیم کننده کدام سازها را باید یادبگیرد؟

-برای نت خوانی چه چیزهایی نیاز است؟

-چگونه می توان با دانستن الفبای موسیقی نت خوانی کرد؟

-جای نت ها روی خطوط حامل چیست؟

 

این دوره آموزشی-مشاوره ای است یعنی چه؟

در دوره ی قدم صفر آموزش موسیقی هم مفاهیم موسیقی آموزش داده شده است و هم پاسخ سوالات مهم شما در خصوص یادگیری اصولی موسیقی داده شده است به همین خاطر در این دوره مدرس علاوه بر تدریس به پاسخ سوالات متداول و مهم نیز پرداخته همیشه در اموزش موسیقی جای مفاهیم مشاوره ای همیشه خالی است به همین خاطر  خیلی ها همیشه در طول آموزش پر از سوالات فرعی هستند که پاسخش را نمی گیرند در این دوره مدرس براساس تجربه ی خود نکات مشاوره ای فراوانی را می گوید که به همه ی افراد کمک می کند.

آموزش موسیقی از پایه دوره قدم صفر بخشی از این دوره تدریس مفاهیم اصلی و پایه ای موسیقی می باشد این دوره آموزشی-مشاوره ای می باشد
دوره آموزشی-مشاوره ای است بخشی از دوره به تدریس مفاهیم موسیقی اختصاص دارد

آیا از موسیقی هم میتوان پول درآورد؟

همیشه در آموزش ها به همه ی ما در دانشگاه و مدارس تمام نکات تئوریکی را آموزش می دهند اما کسی به ما نمی گوید از این همه کتاب و جزوه و... چگونه می توان کسب درآمد کرد در دوره قدم صفر آموزش موسیقی می خواهم راه های کسب درآمد را به شما آموزش دهم راه هایی که شاید تا به حال به آنها حتی فکر هم نکرده اید!

بارها شده است گفته اند موسیقی نون و آب نمی شود اما در این دوره دیدگاه شما را با نکاتی که می گویم عوض می کنم و شما را با راه های کسب درامد موسیقی آشنا می کنم تا بدانید یادگیری اصولی موسیقی قطعا در آینده برایتان نتیجه ی مالی نیز خواهد داشت!

اگر این دوره را تهیه نکنم چه می شود؟

شما برای این دوره هزینه ای پرداخت نمی کنید اما در مقابلش یک پک آموزشی بسیار باارزش را تهیه می کنید که مطالبی بیشتر از حتی دوره های پولی دریافت می کنید بنابرین اگر تهیه نکنید اتفاق خاصی نمی افتد فقط به تمام مواردی که در این دوره گفته شده است خودتان پس از مدت خیلی زیادی به آنها می رسید! پس چه بهتر است این دوره را از دست ندهید و همین ابتدای راه با این نکات آشنا شوید.

آیا این ویدئوها در موبایل هم قابل پخش است؟
بله این ویدئو ها هم در موبایل و هم در هر وسیله ای که فایل تصویری پخش کند قابل پخش هست. این ویدئو ها با کیفیت بالا ضبط و تولید شده اند و باهر دستگاهی می توانید ویدئو ها را ببینید..
مشخصات دوره ی قدم صفر آموزش موسیقی:
این دوره دوازده درس دارد که مدرس ساده و روان مفاهیم مرتبط را به صورت آموزشی – مشاوره ای تدریس کرده است.
مدت زمان این دوره :
مدت زمان کل این دوره ۴ ساعت و ۳۹ دقیقه و ۱۲ ثانیه است
هزینه ی این دوره:
این دوره کاملا رایگان است و هزینه ای برای این دوره پرداخت نمی کنید!
فهرست اجمالیه دروس:
درس ۰ :
قدم صفر
درس ۱ :
صوت و مشخصات آن
درس ۲:
مشخصات اصوات موسیقیایی
درس ۳:
علائم موسیقیایی علائم براساس مشخصه های
یک صدای موسیقیایی علائم مربوط به نواک
درس ۴:
علائم موسیقیایی براساس مشخصه های
یک صدای موسیقیایی ( خط حامل و جای نت ها)
درس ۵ :
علائم موسیقیایی براساس مشخصه های
یک صدای موسیقیایی ( علائم مربوط به دیرند یا ارزش زمانی)
درس ۶:
دو نظام نت نویسی مهم
درس ۷:
نرم افزار های موسیقی و انواع آنها همراه با کاربرد هر کدام
درس ۸ :
بررسی المان های مهم در ساختار قطعات
(آنالیز یک قطعه)
درس ۹ :
کدام سازها برای یک تنظیم و کننده و آهنگساز ضروری است؟
درس ۱۰ :
برای یک استودیو خانگی چه تجهیزاتی نیاز دارم؟
درس ۱۱ :
راه های کسب درآمد از موسیقی!

 

آموزش موسیقی از پایه دوره ی قدم صفر در بخشی از دوره به بررسی نرم افزار ها پرداخته ایم
دوره ی قدم صفر در بخشی از دوره به بررسی نرم افزار ها پرداخته ایم

توضیحات مختصری راجع به درس ۰ می دهم بقیه ی درس ها را می توانید با تهیه این دوره ببینید و استفاده کنید:
در این درس به سوالات اولیه شما عزیزان پاسخ داده ام سوالاتی که قطعا در ابتدای مسیر می پرسید در درس صفر من پاسخ این سوالات را داده ام:
از کجا باید شروع کنم...
من می خواهم یک ساز یادبگیریم از کجا باید شروع کنم؟
من می خواهم آهنگساز و تنظیم کننده شوم از کجا باید شروع کنم؟
من می خواهم وارد دنیای تخصصی صدا شوم از کجا باید شروع کنم؟
من می خواهم برای کنکور هنر آماده شوم از کجا باید شروع کنم؟

 

آموزش موسیقی از پایه دوره ی قدم صفر آموزش موسیقی درس صفر دوره

در تمام این موارد سوال فقط یک چیز است  که "قدم صفر" کدام است از کجا باید شروع کرد  اولین قدمی که براید بردارم کدام است ؟
این یک واقعیت است که برای ورود به هر رشته ای همیشه یک پله ی اولی وجود دارد پله ای که باید محکم قدم گذاشت . کسی که بخواهد وارد دنیای موسیقی شود در هر شاخه ای که بخواهد در آینده فعالیت کند می بایست ابتدا تئوری موسیقی را یادبگیرد در تئوری موسیقی شما با مفاهیم ابتدایی و اساسی موسیقی آشنا می شود در آموزش موسیقی همیشه این مسئله خیلی اهمیت داده نمی شود و هنرجو پس از سالها کار کردن هنوز مفاهیم ابتدایی موسیقی را نمی دادند مهم نیست می خواهید نوازنده شوید یا آهنگساز یا حتی خواننده شما باید برای ورود به دنیای موسیقی مفاهیم ابتدایی و اساسی موسیقی را به خوبی درک کرده باشید..
مهم درک تئوری موسیقی است!
وقتی صحبت از یادگیری تئوری موسیقی می کنیم منظور ما این نیست شما بروید و یک کتاب تئوری را باز کنید و مثل رمان مطالعه کنید بلکه منظور درک عمیق مفاهیم است خیلی از افراد کتاب های موسیقی فراوانی مطالعه کرده اند اما تعداد کمی عمیقا درک کرده اند پس وقتی از یادگیری تئوری موسیقی می کنیم یعنی درک عمیق آن موسیقی رمان نیست موسیقی هم به مانند تمام رشته های دیگر مطالب مهمی دارد که نیاز به درک و تفکر عمیق دارد تا برایتان به خوبی روشن شود.
پس قدم اول یادگیری تئوری موسیقی است اما سوالی اینجا پیش می آید آیا این تمام کاری است که یک فرد باید انجام دهد؟
خیر این تازه اولین قدم است قدم های بعدی را در درس های بعدی این دوره بررسی کرده ام..
شرایط  لازم جهت ورود به دنیای موسیقی:
خیلی از دوستان می گویند ما می دانیم که باید ابتدا تئوری موسیقی یادبگیریم اما سوال اینجاست شرایط ورود به دنیای موسیقی چیست؟ چه از لحاظ سنی چه از لحاظ استعداد من در این درس مفضلا به این مطلب پرداخته ام بسیاری از علاقمندان که سنشان بالا است بارها به من پیام می دهند که آیا سن من برای یادگیری موسیقی مناسب است؟ گاها افرادی را دیده ام که به خاطر این مسئله گاها افسردگی هم گرفته اند!

آموزش موسیقی از پایه دوره ی قدم صفر آموزش موسیقی بررسی شرایط سنی برای یادگیری موسیقی
شرایط سنی

برخلاف باور عمده ی افراد که گمان می کنند برای شروع موسیقی حتما باید سن کمتر از ده سال داشت باید بگویم شما از هر سنی می توانید موسیقی را شروع و یادبگیرید در بیشتر مقالات مرتبط گفته شده بهترین سن سنین پایین است اما این به این معنی نیست که کسی که سنش بالا است نیم تواند موسیقی یادبگیرد! مسئله در سنین بالا زمان گذاشتن و تمرین کردن است درواقع تنها تفاوت شما با که سنتان زیاد است با یک کودک میزان زمانی است که برای تمرین صرف می کنید کسی که سنش کم است زمان بیشتری دارد چرا که دغدغه ی کمتری دارد بنابرین بهتر می تواند تمرین کند و نتیجه ی بهتری هم بگیرید اما کسی که سنش زیاد است گاها شاید نتواند به مانند یک کودک ده ساله زمان بگذارد و تمرین کند پس تفاوت در این مسائل است که می گویند بهترین سن سنین پایین است چرا که در سنین پایین افراد ذهنی بازتر دارند اما باز هم می گویم این یک قانون نیست شما میتوانید در سنین بالا هم موسیقی یادبگیرید به شرطی که برایش زمان بگذارید و تمرین کنید درواقع نگران سنتان نباشید در هر سنی می شود موسیقی یادگرفت اما به شرطی که زمان برای تمرین کردنتان بگذارید بسیاری از دوران کودکی موسیقی را شروع کرده اند اما نتیجه ی مطلوب نگرفته اند بسیاری از سنین بالا و نتیجه ی مطلوب را گرفته اند بنابرین شما در هر سنی می توانید موسیقی را یادبگیرید.
مسئله ی دیگری که در این درس پرداختم بحث استعداد است و زمان گذاشتن و در نهایت اینکه چقدر طول می کشد که شما به مراحل حرفه ای برسید پاسخش را در درس صفر دوره داده ام که بیشتر ما استعداد هنری لازم را برای موسیقی حتی رشته های دیگری هنری را داریم اگرچه که به شخصه اعتقادی به استعداد ندارم چرا که چیزی که مهمتر از استعداد است تلاش و تمرین منظم و مستمر برای پیشرفت است و معتقدم کسی که علاقه به یک رشته دارد قطعا در آن استعداد هم دارد و می تواند توانایی خود را با تمرین در آن حوزه بیشتر کند خصوصا در موسیقی که تمرین منظم حرف اول را می زند بنابرین نگران استعداد خود نباشید مهمترین کاری که باید انجام دهید دیدن آموزش های اصولی و تمرین و تمرین و تمرین است...
در درس های بعدی وارد مفاهیم اصلی موسیقی شده ام مثل علائم و نشانه ها و....
همان طور که در بالا گفته شده برای اینکه مفاهیم این دوره برایتان به خوبی جا بیوفتد دروس این دوره را چندین بار ببینید در آموزش موسیقی بیشتر افراد گمان می کنند که با یکبار دیدن دروس می توانند یک مطلب را یادبگیرند اما واقعیت این است که برای اینکه مطالب در هر دوره ای به خوبی برایتان روشن شود باید چندین بار با فواصل زمانی مشخصی دیده شود..
توضیحات کامل در ویدئو ابتدای دوره داده شده است و لطفا قبل از تهیه ی این دوره این ویدئو را ببینید تا با اهداف و کلیات دوره بیشتر آشنا شوید...
برای تهیه ی این دوره زحمات فراوانی کشیده شده است هدف از این دوره این است که شما هم با مسیر آموزش اصولی موسیقی آشنا شوید هم با مفاهیم اصلی و بنیادی موسیقی در تولید این دوره سعی شده کلیه ی دروس  کیفیت بالای داشته باشند چه از لحاظ آموزشی چه از لحاظ ظاهری و تصویری اگر از این دوره راضی بودید و حتی یک درصد هم به اطلاعات موسیقیتان اضافه شد حتما در قسمت نظرات تجربه ی خودتان را بنویسید منتظر نظرات دلگرم کننده شما هستیم ...

 

 

کانال تلگرام چارگاه-@chargah

این مطالب را نیز ببینید!

آموزش Fl - اف ال استودیو قسمت 9

آموزش Fl – فیلم آموزش Fl توسط سینا اسحاقی – قسمت ۹

آموزش Fl – اف ال استودیو قسمت ۹ در این قسمت از آموزش fl  میخوام …

8
دیدگاه بگذارید

avatar
3 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
سینا اسحاقیShayan VaeziJavad SalimiPRINCESS_SEOLAHsaeedkaramipoor Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
saeedkaramipoor
Member
saeedkaramipoor

چه طوری باید تهیه کنیم این دوره را ؟ تو سایت نیست!

PRINCESS_SEOLAH
Member
PRINCESS_SEOLAH

من دانلودش کردم.. قبلا هم ازتون تعوری و هارمونی رو خریده بودم …میخوام ه ادم بزرگ تو دنیای موسیقی بشم…ازتون ممنونممممم

Shayan Vaezi
Member
Shayan Vaezi

فوق العاده بود.هر چی هم که بلد باشی باز چیزی واسه یاد گرفتن هست.سایت تون عالیه.